Код 515 - 5

Нема на залиха
SKU
498
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 6344 - пудра
  Фустан - код 6344 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска тениска в бяло с надпис - код 5126
  Маица - код 5126 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Туника - код 202 - црна
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 2771 - 4 - розова
  Блуза - код 2771 - 4 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Фустан - код 4453 - 3
  Фустан - код 4453 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Комбинезон - код 6414 - сиво
  Комбинезон - код 6414 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Спортски комплет - код 5855 - розова
  Спортски комплет - код 5855 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 11638 - бело
  Блуза - код 11638 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71