Код 515 - 5

Нема на залиха
SKU
504
ден 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 763 - розова
  Спортски комплет - код 763 - розова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Блуза - код 4549 - пудра
  Блуза - код 4549 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Фустан - код 682 - небесно сина
  Фустан - код 682 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 4. Фустан - код 7236 - сиво
  Фустан - код 7236 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 600 - зелена
  Фустан - код 600 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 1429 - светло зелено
  Фустан - код 1429 - светло зелено
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комплет - код 3985 - сиво
  Комплет - код 3985 - сиво
  Special Price ден 1.768,71 Регуларна цена ден 2.348,71
 8. Фустан - код 3148 - жолта
  Фустан - код 3148 - жолта
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 0907 - виолетова
  Блуза - код 0907 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Комплет - код 5611 - капучино
  Комплет - код 5611 - капучино
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71