Код 518

Нема на залиха
SKU
41164
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Накъсани дамски дънки в черно - код 3860
  Фармерки - код 3860 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Дамски топ потник в бледорозово - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 6999 - зелена
  Фустан - код 6999 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Елек - код 9153 - темно сина
  Елек - код 9153 - темно сина
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Стилно дамско боди в червено - код 3984
  Боди - код 3984 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Дамска тениска в светлосиво с принт - код 2621
  Топ - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Блуза - код 6363 - бело
  Блуза - код 6363 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дамска тениска в меднокафяво - код 0163
  Маица - код 0163 - 3
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71