Код 523

Нема на залиха
SKU
39616
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6999 - црвена
  Фустан - код 6999 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Хеланки - код 2142 - 3
  Хеланки - код 2142 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамски бански в лилаво - код 9142
  Купачи - код 9142 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комбинезон - код 9759 - црвена
  Комбинезон - код 9759 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Комплет - код 5509 - 1 - шарена
  Комплет - код 5509 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в синьо - код 2730
  Комплет - код 2730 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 8188 - црна
  Фустан - код 8188 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71