Код 523

Нема на залиха
SKU
39617
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 958 - кафеава
  Фустан - код 958 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комбинезон - код 609 - розова
  Комбинезон - код 609 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 386 - црвена
  Фустан - код 386 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Кардиган - код 22124
  Кардиган - код 22124
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 7356 - кафеава
  Фустан - код 7356 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Фустан - код 4040 - црвена
  Фустан - код 4040 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кошула - код 4443 - 7 - шарена
  Кошула - код 4443 - 7 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 0900 - темно сина
  Фустан - код 0900 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Блуза - код 917 - сиво
  Блуза - код 917 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 0902 - розова
  Фустан - код 0902 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.855,71