Код 523

Нема на залиха
SKU
39618
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 0558 - 2 - црна
  Јакна - код 0558 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.610,71 Регуларна цена MKD 5.190,71
 2. Блуза - код 0308 - борда
  Блуза - код 0308 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 1556 - 2 - сиво
  Тренерки - код 1556 - 2 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 1488 - сиво
  Блуза - код 1488 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Палто - код 164 - путер зелена
  Палто - код 164 - путер зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Блуза - код 4179 - бело
  Блуза - код 4179 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Блуза - код 1596 - 4 - бело
  MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 1142 - кафеава
  Фустан - код 1142 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71