Код 523

Нема на залиха
SKU
39620
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 781 - црна
  Кардиган - код 781 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кардиган - код 1594 - црна
  Кардиган - код 1594 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комплет - код 2727 - небесно сина
  Комплет - код 2727 - небесно сина
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Блуза - код 895 - сиво
  Блуза - код 895 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фармерки - код 3979 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3979 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 6. Маица - код 5579 - бело
  Маица - код 5579 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Кошула - код 1740 - борда
  Кошула - код 1740 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Панталони - код 788 - жолта
  Панталони - код 788 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 742 - небесно сина
  Фустан - код 742 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 4475 - жолта
  Фустан - код 4475 - жолта
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71