Код 523

Нема на залиха
SKU
39656
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7128
  Фустан - код 7128
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 4472 - бело
  Блуза - код 4472 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дамска тениска в черно с апликация - код 4374
  Маица - код 4374 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 5658
  Топ - код 5658
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Ефектен топ с къдрици в светлосиньо - код 2410
  Топ - код 2410 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 3214 - небесно сина
  Фустан - код 3214 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 2772 - црвена
  Блуза - код 2772 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 3298 - кремова
  Фустан - код 3298 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Спортски комплет - код 1767 - кремова
  Спортски комплет - код 1767 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Блуза - код 0055
  Блуза - код 0055
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71