Код 525

Нема на залиха
SKU
41119
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 2199 - путер зелена
  Комбинезон - код 2199 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 5154 - окер
  Блуза - код 5154 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Тренерки - код 9866 - кремова
  Тренерки - код 9866 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Кардиган - код 2278 - црна
  Кардиган - код 2278 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кардиган - код 9001 - тиркизна
  Кардиган - код 9001 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Јакна - код 9461 - кафеава
  Јакна - код 9461 - кафеава
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 7. Дамска блуза в бяло - код 6561
  Дамска блуза в бяло - код 6561
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 884 - бела
  Фустан - код 884 - бела
  Special Price ден 1.218,00 Регуларна цена ден 1.798,00
 9. Блуза - код 4171 - розова
  Блуза - код 4171 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Топ - код 3077 - златно
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71