Код 53 - 1

Нема на залиха
SKU
4150
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ рипс в розово - код 0962
  Топ - код 0962 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Комплет - код 4401 - црвена
  Комплет - код 4401 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 4658 - бело
  Маица - код 4658 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Комбинезон - код 6523 - црна
  Комбинезон - код 6523 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в бяло - код 3525
  Кошула - код 3525 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамски топ потник с къдрички в бяло - 1287
  Топ - код 1287 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Свободен дамски топ в бежов цвят - код 3077
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Топ - код 11758 - црна
  Топ - код 11758 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Атрактивен дамски топ с гол гръб в черен цвят - код 606
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Маица - код 1280
  Маица - код 1280
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 666,71