Код 53 - 1

Нема на залиха
SKU
4156
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2258 - црна
  Фустан - код 2258 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 5
  Туника - код 3108 - 5 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 5582 - црна
  Блуза - код 5582 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Комплет - код 6989 - 6
  Комплет - код 6989 - 6
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 513 - жолта
  Фустан - код 513 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамска тениска в бежово с принт - код 2510
  Маица - код 2510
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Код 2524
  Код 2524
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Маица - код 2621
  Маица - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Фустан - код 2231 - небесно сина
  Фустан - код 2231 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71