Код 53 - 2

Нема на залиха
SKU
4151
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Блуза - код 0157 - црна
  Блуза - код 0157 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 11987 - розова
  Тренерки - код 11987 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 11808 - светло сина
  Фустан - код 11808 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1036 - розова
  Фустан - код 1036 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Код 2524
  Код 2524
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Тениска с ефектен принт в бяло - код 11944
  Маица - код 11944 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Топ - код 3414 - црна
  Топ - код 3414 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дънкови панталонки с копчета в светлосиньо - код 4308
  Кратки панталони - код 4308 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамско боди с къдрички в червено - код 3670
  Боди - код 3670 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71