Код 53 - 2

Нема на залиха
SKU
4157
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 11588 - црна
  Тренерки - код 11588 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Атрактивен дамски къс топ в светлолилаво - код 11716
  Топ - код 11716
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Кратки панталони - код 1455
  Кратки панталони - код 1455
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска риза в цвят мента - код 5293
  Кошула - код 5293 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Спортски комплет - код 1761 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 1761 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамска тениска в сиво с принт - код 4249
  Маица - код 4249 - сиво
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Изчистена дамска тениска в розово - 2324
  Маица - код 2324 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Къса дамска тениска в бежово - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Тренерки - код 9901 - 2 - виолетова
  Тренерки - код 9901 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Тениска в бяло с принт - код 4458
  Маица - код 4458 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71