Код 53 - 2

Нема на залиха
SKU
4163
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантен дамски топ в цвят праскова - код 5445
  Топ - код 5445 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в розово - код 229
  Топ - код 229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 44477
  Фустан - код 44477
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Свободен къс дамски гащеризон в цвят капучино - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Топ - код 5610
  Топ - код 5610
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Черен панталон лачен с ципове - код 8676
  Панталони - код 8676 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 2949 - розова
  Фустан - код 2949 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71