Код 53 - 3

Нема на залиха
SKU
4164
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ в цвят мента - код 2967
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Фустан - код 5475 - пудра
  Фустан - код 5475 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6144
  Фустан - код 6144
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамски топ рипс в бяло - 3249
  Топ - код 3249 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 5525 - зелена
  Блуза - код 5525 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Јакна - код 1224 - 2
  Јакна - код 1224 - 2
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Блуза - код 0142 - бело
  Блуза - код 0142 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 9977 - сиво
  Фустан - код 9977 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0209 - црна
  Фустан - код 0209 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71