Код 53 - 4

Нема на залиха
SKU
4153
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в бежово с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 11490 - бела
  Блуза - код 11490 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамски бански с връзки в две части в светлорозово - код 1296
  Купачи - код 1296 - 10
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 11920 - црна
  Фустан - код 11920 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски клин в неоново зелено - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 8934 - 4
  Фустан - код 8934 - 4
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 4656
  Топ - код 4656 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 1687 - сина
  Фустан - код 1687 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71