Код 53 - 4

Нема на залиха
SKU
4159
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект къса блуза и пола в лилаво - код 45288
  Комплет - код 45288 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Тениска с ефектен принт в бяло - код 11944
  Маица - код 11944 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамска пола с връзки в бяло - код 2590
  Сукња - код 2590 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Маица - код 4078 - сиво
  Маица - код 4078 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Топ - код 11758 - црна
  Топ - код 11758 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 2949 - бело
  Фустан - код 2949 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Маица - код 11826 - 1 - црна
  Маица - код 11826 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код 5865
  Код 5865
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71