Код 53 - 4

Нема на залиха
SKU
4165
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комплет - код 4556 - 1
  Комплет - код 4556 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 2743
  Фустан - код 2743
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 11881 - окер
  Фустан - код 11881 - окер
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Комплет - код 5923 - кремова
  Комплет - код 5923 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Спортски комплет - код 0882 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 0882 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Топ - код 3169 - бело
  Топ - код 3169 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 1610 - црна
  Фустан - код 1610 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 7793 - кремова
  Фустан - код 7793 - кремова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71