Код 53

Нема на залиха
SKU
4155
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 2900 - црвена
  Сако - код 2900 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Топ - код 11927 - ментол
  Топ - код 11927 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Маица - код 2621 - бело
  Маица - код 2621 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 6624 - 1 - тиркизна
  Фустан - код 6624 - 1 - тиркизна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дуксер - код 0864 - црна
  Дуксер - код 0864 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Туника - код 8487 - шарена
  Туника - код 8487 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Сукња - код 4677 - шарена
  Сукња - код 4677 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Спортски комплет - код 11608 - црна
  Спортски комплет - код 11608 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамски комплект потник и панталон в светлосиньо с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.739,71