Код 53

Нема на залиха
SKU
4161
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3324 - 1 - црна
  Маица - код 3324 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 5380 - 1 - црна
  Фустан - код 5380 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 0737
  Блуза - код 0737
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 2635
  Блуза - код 2635
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Топ - код 3249
  Топ - код 3249
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 9985 - бело
  Маица - код 9985 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 5380 - 2 - црвена
  Фустан - код 5380 - 2 - црвена
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Къс спортен сет тениска и къси панталонки в червено - код 0213
  Комплет - код 0213 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71