Код 53

Нема на залиха
SKU
4162
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 0153 - кафеава
  Јакна - код 0153 - кафеава
  Special Price MKD 1.855,71 Регуларна цена MKD 2.435,71
 2. Боди - код 2062 - црна
  Боди - код 2062 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Топ - код 2450 - бело
  Топ - код 2450 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Маица - код 9328 - бело
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Јакна - код 215 - 2 - црна
  Јакна - код 215 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 7. Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фустан - код 8989 - црна
  Фустан - код 8989 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Кошула - код 913 - капучино
  Кошула - код 913 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 9494 - црвена
  Фустан - код 9494 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71