Код 53 - 5

Нема на залиха
SKU
4154
ден 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 6617- 5 - шарена
  Кошула - код 6617- 5 - шарена
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Тренерки - код 9866 - борда
  Тренерки - код 9866 - борда
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Комплет - код 4432 - црвена
  Комплет - код 4432 - црвена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Блуза - код 4439 - темно сина
  Блуза - код 4439 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Тренерки - код 9842 - 4 - сиво
  Тренерки - код 9842 - 4 - сиво
  Најниско ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 6. Блуза - код 9098 - темно сина
  Блуза - код 9098 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 786 - розова
  Блуза - код 786 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 2366 - црвена
  Фустан - код 2366 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Кошула - код 8789
  Кошула - код 8789
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Сако - код 6023 - розова
  Сако - код 6023 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71