Код 53 - 5

Нема на залиха
SKU
4160
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0828 - бело
  Блуза - код 0828 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Блуза - код 1570 - 1 - црна
  Блуза - код 1570 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 1030 - кафеава
  Фустан - код 1030 - кафеава
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 4. Блуза - код 6030 - зелена
  Блуза - код 6030 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 41788 - бело
  Блуза - код 41788 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фустан - код 940 - графитна
  Фустан - код 940 - графитна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Фустан - код 3939 - црна
  Фустан - код 3939 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 701 - светло сина
  Фустан - код 701 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Ролка - код 2552 - путер зелена
  Ролка - код 2552 - путер зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Фустан - код 976 - путер зелена
  Фустан - код 976 - путер зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71