Код 53 - 5

Нема на залиха
SKU
4166
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект кожа суичър и панталон в кафяво - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Маица - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамски комплект блуза и спортен панталон в черно - код 9896
  Комплет - код 9896 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски топ рипс в бяло - код 4602
  Топ - код 4602 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Къс спортен сет тениска и къси панталонки в черно - код 0213
  Комплет - код 0213 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Свободна дамска риза в меднокафяво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 1
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Маица - код 11707 - бело
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71