Код 543

Нема на залиха
SKU
37469
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 1142 - зелена
  Панталони - код 1142 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Комбинезон - код 447 - портокалова
  Комбинезон - код 447 - портокалова
  Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
 3. Маица - код 957 - бело
  Маица - код 957 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 1714 - розова
  Фустан - код 1714 - розова
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 5111 - зелена
  Фустан - код 5111 - зелена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 6. Блуза - код 145 - путер зелена
  Блуза - код 145 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 9906 - розова
  Блуза - код 9906 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Кошула - код 9032 - путер зелена
  Кошула - код 9032 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Комплет - код 9080 - 2 - црна
  Комплет - код 9080 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71