Код 543

Нема на залиха
SKU
37494
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1156 - путер зелена
  Фустан - код 1156 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Къса тениска с цип в бяло - код 13040
  Маица - код 13040 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Топ - код 2965 - жолта
  Топ - код 2965 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Дамски комплект къс топ и анцуг в бежово - код 4304
  Комплет - код 4304
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Блуза - код 975 - розова
  Блуза - код 975 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Спортски комплет - код 3066 - црвена
  Спортски комплет - код 3066 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 3858 - шарена
  Фустан - код 3858 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 5450 - 3 - пудра
  Комплет - код 5450 - 3 - пудра
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71