Код 549

Нема на залиха
SKU
38954
ден 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5611 - небесно сина
  Комплет - код 5611 - небесно сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Фустан - код 201 - кафеава
  Фустан - код 201 - кафеава
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Блуза - код 888 - црвена
  Блуза - код 888 - црвена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Комплет - код 4142-2 - шарена
  Комплет - код 4142-2 - шарена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Кошула - код 9898 - окер
  Кошула - код 9898 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 5514 - 1 - бело
  Фустан - код 5514 - 1 - бело
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 8. Кошула - код 924 - бело
  Кошула - код 924 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Код 9032
  Код 9032
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Кратки панталони - код 3637 - кремова
  Кратки панталони - код 3637 - кремова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71