Код 55 - 2

Нема на залиха
SKU
6656
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 2. Фустан - код 1188 - борда
  Фустан - код 1188 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Најниско MKD 2.842,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 4. Фустан - код 9977 - бело
  Фустан - код 9977 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 8365 - виолетова
  Блуза - код 8365 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Панталони - код 2993 - 1 - црна
  Панталони - код 2993 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Јакна - код 4532 - 1 - кремова
  Јакна - код 4532 - 1 - кремова
  Најниско MKD 2.842,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 8. Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 3939 - црна
  Фустан - код 3939 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Кошула - код 913 - сина
  Кошула - код 913 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71