Код 551 - 1

Нема на залиха
SKU
40557
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Боди - код 11692 - црна
  Боди - код 11692 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Боди - код 2935 - светло сина
  Боди - код 2935 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска изчистена тениска в бежово - код 3597
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 6. Спортски комплет - код 3066 - розова
  Спортски комплет - код 3066 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 11630 - праска
  Спортски комплет - код 11630 - праска
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 3000 - светло зелено
  Фустан - код 3000 - светло зелено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 9054 - виолетова
  Блуза - код 9054 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71