Код 5555

Нема на залиха
SKU
39936
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Елек - код 1307 - 1
  Елек - код 1307 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 41511
  Блуза - код 41511
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 6947 - сиво
  Фустан - код 6947 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска тениска в черно с надпис - код 11793
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 1402 - 1 - бело
  Фустан - код 1402 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Фустан - код 2960 - розова
  Фустан - код 2960 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тениска в розово с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71