Код 568 - 1

Нема на залиха
SKU
40589
ден 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3035 - розова
  Фустан - код 3035 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Јакна - код 4748
  Јакна - код 4748
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Кардиган - код 7823 - црна
  Кардиган - код 7823 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 0088 - тиркизна
  Фустан - код 0088 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 883 - окер
  Фустан - код 883 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 6182 - небесно сина
  Блуза - код 6182 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 7. Комплет - код 9877
  Комплет - код 9877
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 976 - тиркизна
  Фустан - код 976 - тиркизна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 3352 - неон зелена
  Фустан - код 3352 - неон зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71