Код 568 - 1

Нема на залиха
SKU
40824
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен къс топ рипс в бяло - код 0995
  Топ - код 0995 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Дамски сет от три части в цвят мента - код 3104
  Комплет - код 3104 - ментол
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Кокетна дамска пола в черно на цветя - код 4851
  Сукња - код 4851 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Спортно долнище в бяло - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Комбинезон - код 8898 - зелена
  Комбинезон - код 8898 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска туника в цвят циклама с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 3 - циклама
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дуксер - код 42322 - 2 - црна
  Дуксер - код 42322 - 2 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Ежедневен сет тениска и къси панталонки в сиво - код 3499
  Комплет - код 3499 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71