Код 568 - 2

Нема на залиха
SKU
40590
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект в черно - код 3015
  Комплет - код 3015 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Фустан - код 8899 - црна
  Фустан - код 8899 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 1722 - 2
  Фустан - код 1722 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 4534 - пудра
  Фустан - код 4534 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 4713
  Маица - код 4713
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 90988
  Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамско спортно долнище в черно - код 11719
  Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамски клин в меднокафяво - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71