Код 568 - 2

Нема на залиха
SKU
41024
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 11636 - пудра
  Тренерки - код 11636 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Хеланки - код 21655 - 2 - црна
  Хеланки - код 21655 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Тренерки-долен дел - код 11719
  Тренерки-долен дел - код 11719
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска тениска с принт в черно - код 6369
  Маица - код 6369 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Комплет - код 8281
  Комплет - код 8281
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Туника - код 0411 - пудра
  Туника - код 0411 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Дамско боди в светлосиньо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска риза в бяло с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2144 - 2
  Фустан - код 2144 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Ефектен топ с къдрици в черно - код 2410
  Топ - код 2410 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71