Код 57 - 4

Нема на залиха
SKU
5888
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кокетна плисирана пола в тъмносиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2964 - шарено
  Фустан - код 2964 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Свободна дамска риза в цвят шампанско - код 3110
  Кошула - код 3110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2409
  Фустан - код 2409
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дамски топ с къдрици в цвят капучино - код 11537
  Топ - код 11537 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Блуза - код 11698 - црна
  Блуза - код 11698 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 4301 - бело
  Фустан - код 4301 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 5932 - црна
  Блуза - код 5932 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71