Код 581

Нема на залиха
SKU
41021
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3991 - пудра
  Блуза - код 3991 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фармерки - код 4014 - 3 - црна
  Фармерки - код 4014 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 6761 - жолта
  Фустан - код 6761 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5888 - 3
  Фустан - код 5888 - 3
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 324 - црвена
  Фустан - код 324 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 0500 - пудра
  Блуза - код 0500 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 6035 - црна
  Маица - код 6035 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Блуза - код 4173 - црна
  Блуза - код 4173 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71