Код 581

Нема на залиха
SKU
41022
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5931 - окер
  Фустан - код 5931 - окер
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Комплет - код 9154 - црна
  Комплет - код 9154 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Комплет - код 1681-1 - црна
  Комплет - код 1681-1 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 4. Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 0810
  Фустан - код 0810
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Блуза - код 8570 - бело
  Блуза - код 8570 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Ролка - код 2552 - црна
  Ролка - код 2552 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Блуза - код 8865 - сиво
  Блуза - код 8865 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71