Код 6

Нема на залиха
SKU
10427
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Тренерки - код 9866 - путер зелена
  Тренерки - код 9866 - путер зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 955 - зелена
  Фустан - код 955 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Сукња - код 4122 - небесно сина
  Сукња - код 4122 - небесно сина
  Special Price ден 608,71 Регуларна цена ден 898,71
 7. Фустан - код 132 - небесно сина
  Фустан - код 132 - небесно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Блуза - код 9867 - црвена
  Блуза - код 9867 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 8102 - окер
  Фустан - код 8102 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 4400 - виолетова
  Блуза - код 4400 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71