Код 6

Нема на залиха
SKU
4709
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 947 - бела
  Маица - код 947 - бела
  Најниско MKD 202,71
 2. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 324 - борда
  Фустан - код 324 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 5377 - 1 - црна
  Блуза - код 5377 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Код 0780
  Код 0780
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Џемпер - код 1219 - 3 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 3 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 4900 - бело
  Блуза - код 4900 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Палто - код 7989 - црвена
  Палто - код 7989 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Блуза - код 2380 - 1 - бело
  Блуза - код 2380 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71