Код 6

Нема на залиха
SKU
8875
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1626 - 3 - праска
  Блуза - код 1626 - 3 - праска
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Дамска тениска в масленозелено - код 0163
  Маица - код 0163 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Комбинезон - код 8898
  Комбинезон - код 8898
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 4515 - црвена
  Маица - код 4515 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Ефирна пола на воали в жълто - код 8023
  Сукња - код 8023 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в червено - код 45288
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комплет - код 2664
  Комплет - код 2664
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Къс дамски топ рипс в розово - код 0963
  Топ - код 0963 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71