Код 6

Нема на залиха
SKU
9726
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 6931 - розова
  Спортски комплет - код 6931 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 6388 - виолетова
  Тренерки - код 6388 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 5965 - црна
  Фустан - код 5965 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 7128
  Фустан - код 7128
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Спортски комплет - код 9996 - црна
  Спортски комплет - код 9996 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Блуза - код 9966 - 2 - шарена
  Блуза - код 9966 - 2 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Фустан - код 5654 - црвена
  Фустан - код 5654 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 11546 - кафеава
  Тренерки - код 11546 - кафеава
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 10. Фустан - код 2766 - сина
  Фустан - код 2766 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71