Код 6003

Нема на залиха
SKU
40277
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 0615 - црна
  Јакна - код 0615 - црна
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.262,71
 2. Топ - код 2668 - црна
  Топ - код 2668 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Блуза - код 9966 - 2 - шарена
  Блуза - код 9966 - 2 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 5215 - зелена
  Топ - код 5215 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 1070 - црна
  Блуза - код 1070 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 7206 - црна
  Фустан - код 7206 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2663 - црна
  Фустан - код 2663 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фустан - код 2129 - црна
  Фустан - код 2129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71