Код 605

Нема на залиха
SKU
40847
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3298 - окер
  Фустан - код 3298 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Кошула - код 3525 - ментол
  Кошула - код 3525 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 6144 - кремова
  Фустан - код 6144 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Елегантен дамски топ в светлосиньо - код 3020
  Топ - код 3020
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 1596 - бело
  Блуза - код 1596 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Тренерки - код 2947 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2947 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 11632 - розова
  Блуза - код 11632 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Боди - код 3313 - 5
  Боди - код 3313 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71