Код 61

Нема на залиха
SKU
37860
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 4443 - 3 - шарена
  Кошула - код 4443 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0014 - бела
  Фустан - код 0014 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фармерки - код 4212 - 1 - црна
  Фармерки - код 4212 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Блуза - код 0142 - црна
  Блуза - код 0142 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 229 - розова
  Топ - код 229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комплет - код 9955 - окер
  Комплет - код 9955 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 1580 - 3 - пудра
  Блуза - код 1580 - 3 - пудра
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Блуза - код 385 - окер
  Блуза - код 385 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дуксер - код 1532 - 2 - корали
  Дуксер - код 1532 - 2 - корали
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71