Код 63 - 1

Нема на залиха
SKU
2781
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2219 - кафеава
  Блуза - код 2219 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 999 - путер зелена
  Фустан - код 999 - путер зелена
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 3. Фустан - код 6208 - виолетова
  Фустан - код 6208 - виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Комплет - код 8181 - путер зелена
  Комплет - код 8181 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Кошула - код 405 - бело
  Кошула - код 405 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 100 - небесно сина
  Фустан - код 100 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Кардиган - код 2278 - кафеава
  Кардиган - код 2278 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 896 - виолетова
  Блуза - код 896 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Топ - код 661 - црна
  Топ - код 661 - црна
  Special Price ден 173,71 Регуларна цена ден 753,71