Код 63 - 1

Нема на залиха
SKU
2823
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9977 - црна
  Фустан - код 9977 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 901 - путер зелена
  Блуза - код 901 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Маица - код 3597 - путер зелена
  Маица - код 3597 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 621 - портокалова
  Фустан - код 621 - портокалова
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 5. Фустан - код 774 - светло виолетова
  Фустан - код 774 - светло виолетова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 6. Блуза - код 753 - светло сина
  Блуза - код 753 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Кошула - код 6148 - темно сина
  Кошула - код 6148 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кошула - код 4443 - 2 - шарена
  Кошула - код 4443 - 2 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Палто - код 9495 - сиво
  Палто - код 9495 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 035 -1 - шарена
  Фустан - код 035 -1 - шарена
  Special Price ден 522,00 Регуларна цена ден 1.102,00