Код 63 - 1

Нема на залиха
SKU
2877
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Бяла тениска с принт - код 11825
  Маица - код 11825 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Спортски комплет - код 2254 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2254 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 11982 - бела
  Топ - код 11982 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дамски комплект блуза и панталон в бежово - код 6567
  Комплет - код 6567 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 4556 - 2 - бело
  Комплет - код 4556 - 2 - бело
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия в червено - код 6198
  Купачи - код 6198 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Атрактивно боди в светлосиньо рипс - код 1463
  Боди - код 1463
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамски комплект къс топ и анцуг в черно - код 4304
  Комплет - код 4304 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 10. Џемпер - код 6653 - сиво
  Џемпер - код 6653 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71