Код 63 - 1

Нема на залиха
SKU
2883
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 557 - небесно сина
  Комплет - код 557 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 7677 - 2 - шарена
  Фустан - код 7677 - 2 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Маица - код 0589 - црна
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 9859 - шарено
  Фустан - код 9859 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 0014 - праска
  Фустан - код 0014 - праска
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 6311 - зелена
  Блуза - код 6311 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фармерки - код 8254 - борда
  Фармерки - код 8254 - борда
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 10. Блуза - код 7878 - портокалова
  Блуза - код 7878 - портокалова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71