Код 63 - 2

Нема на залиха
SKU
2758
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1059 - темно сина
  Блуза - код 1059 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 1155 - розова
  Фустан - код 1155 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 1040 - пудра
  Фустан - код 1040 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Комплет - код 5671 - небесно сина
  Комплет - код 5671 - небесно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Комплет - код 4432 - путер зелена
  Комплет - код 4432 - путер зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Јакна - код 9461 - виолетова
  Јакна - код 9461 - виолетова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 7. Панталони - код 6967 - окер
  Панталони - код 6967 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 970 - небесно сина
  Блуза - код 970 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 8366 - 4 - шарена
  Фустан - код 8366 - 4 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Туника - код 1191 - бело
  Туника - код 1191 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71