Код 63 - 2

Нема на залиха
SKU
2782
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3107 - тиркизна
  Фустан - код 3107 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Топ с широки презрамки в светлолилаво - код 856
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 0807
  Фустан - код 0807
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 3250 - бело
  Блуза - код 3250 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Комплет - код 1519 - 1 - розова
  Комплет - код 1519 - 1 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 9. Маица - код 3112 - црна
  Маица - код 3112 - црна
  MKD 753,71
 10. Јакна - код 9397 - 1
  Јакна - код 9397 - 1
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71